Tu możesz dostosować czcionkę i zmusić drukarkę do drukowania z obrazkami lub bez. Po ustawieniu opcji kliknij Drukuj. Ta ramka nie będzie wydrukowana.

Obrazki:

Czcionka:

Złoto , Srebro, Brąz i drugie miejsce drużynowo dla UKS „Spływ” Sromowce Wyżne

To dorobek naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Skład medalistów : Monika Liptak, Justyna Janczy, Karolina Chmiel i Adam Kozub. Monika obroniła tytuł młodzieżowej Mistrzyni Polski zdobywając medal złoty do tego dorzuciła medal srebrny startując w C-1 kobiet. Dzięki środkom finansowym jakimi wspiera ZEW Niedzica SA który jest Sponsorem może w dalszym ciągu rozwijać swoje umiejętności. Justyna to również multimedalistka Podczas Mistrzostw Polski Juniorów zdobyła 2 medal e brązowe w kategorii C-1 i K-1dziewczyn. Jej koleżanka klubowa Karolina po znakomitych przejazdach wywalczyła medal srebrny poprawiając swój wynik z ubiegłego sezonu. Przedstawiciela męskiej grupy mieliśmy tylko jednego był to Adam w C-1 chłopców zdobył V-ce Mistrza Polski a w K-1 uplasował się tuż za podium na 4 miejscu. Bardzo dobre wyniki indywidualne pozwoliły na zajęcie przez naszą drużynę drugiego miejsca w ogólnej punktacji puchar odbierał trener Krzysztof Nosal który opiekował się zawodnikami. Łącznie podczas Mistrzostw Polski Juniorów i U-23 zdobyli 6 medali. Składamy podziękowania dla Gminy Czorsztyn za wsparcie finansowe dzięki któremu mogliśmy wziąć udział w zgrupowaniach przed zawodami.