Opcje drukowania

Drukuj

Wróć do oglądania strony

Tu możesz dostosować czcionkę i zmusić drukarkę do drukowania z obrazkami lub bez. Po ustawieniu opcji kliknij Drukuj. Ta ramka nie będzie wydrukowana.

Obrazki:

Czcionka:

Potwierdziła przynależność do czołówki światowej

Początkiem września odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w slalomie kajakowym. Były to ostatnie regaty takiej rangi w tym sezonie. Znakomicie spisała się w nich Monika Liptak która wywalczyła w sobotę finał. Było ciężko ale praca jaką wykonaliśmy w sezonie dawała spokój Monica aby pewnie awansować do finału. W półfinale zajęła siódme miejsce z dużą rezerwą na poprawę wyniku. Niedziela to finały konkurencji juniorskich w których to wystartowała Sromowianka. Każdy start w wąskim finale (10 osad ) to wielkie wyzwanie i gra nerwów. Wszyscy stawiają na ostrą jazdę bez żadnych kombinacji. Monika pokonując trasę na środkowym odcinku popełniła błąd który kosztował ją 4 punkty karne i to zepchnęło naszą zawodniczkę na 9 miejsce ( bardzo dobry wynik). Tym startem potwierdziła swoją przynależność do czołówki Światowej w ( USA-Wausau 9m w finale Mistrzostw Świata). Razem z koleżankami z reprezentacji zdobyła brązowy medal w konkurencji zespołowych K-1x3 juniorek. Miły akcent na zakończenie sezonu. Kolejny start kolejne doświadczenia kolejny krok do rozwoju jej kariery. To dopiero wszystko się zaczyna.

Wiemy, że bez ciężkiej pracy nie ma wyników. A żeby pracować potrzebne są środki na szkolenie i takie na szczęście dzięki ZEW Niedzica SA który jest sponsorem nie brakuje dla Moniki. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej zawodniczki.