Gminne dożynki 2023 - zaproszenie

ikona

Tadeusz Wach, Wójt Gminy Czorsztyn oraz Artur Majerczak, Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn zapraszają wszystkich mieszkańców na tradycyjne Dożynki w Gminie Czorsztyn, które odbędą się 20 sierpnia 2023 r. w Sromowcach Wyżnych.

Dożynkowe uroczystości rozpoczną się mszą św. o godz. 14.00. w kościele pw. Św. Stanisława BM, potem nastąpi przemarsz na remizę OSP w Sromowcach Wyżnych na poczęstunek dla zaproszonych gości.

Na występy artystyczne zapraszamy do Amfiteatru w Sromowcach Wyżnych. W programie m.in. koncert Orkiestry Dętej OSP Maniowy, występy zespołów „Mali Maniowianie” i „Lubań”. Będzie okazja posłuchać śpiewu i obejrzeć tańce w wykonaniu „Pienińskich Wierchów” i grupy „Małe Pieniny”. Śląski humor i folklor zaprezentują Jacek i Jolanta Kierok, a Irek Kowalczyk i Marcin Grywalski zaśpiewają znane i lubiane szlagiery. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Sromowiec Wyżnych będą czekać na swoim stoisku z regionalnymi daniami i potrawami. Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy w tym dniu.

Szczegóły programu dostępne na plakacie.

Do zobaczenia!

plakat