Aktualności

Akcja krwiodawcza

ikonaPo raz kolejny Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich organizuje akcję krwiodawczą. Już w najbliższą niedzielę (2023-09-10) od 9:00 będzie można oddać krew pod okiem profesjonalistów.

Czytaj

Gminne dożynki 2023 - podsumowanie

ikonaW dniu 20 sierpnia 2023 w naszej miejscowości zostały zorganizowane Gminne Dożynki. Całość imprezy rozpoczął przemarsz kół gospodyń wiejskich razem z wieńcami dożynkowymi, pocztów sztandarowych, delegacji, zaproszonych gości, mieszkańców naszej gminy oraz turystów do kościoła.

Czytaj

Gminne dożynki 2023 - zaproszenie

ikonaTadeusz Wach, Wójt Gminy Czorsztyn oraz Artur Majerczak, Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn zapraszają wszystkich mieszkańców na tradycyjne Dożynki w Gminie Czorsztyn, które odbędą się 20 sierpnia 2023 r. w Sromowcach Wyżnych.

Czytaj

III Targi Produktu Regionalnego i Górskiego 2023 - podsumowanie

ikonaW dniach 29 i 30 lipca br. w Sromowcach Wyżnych w amfiteatrze na stadionie sportowym odbyły się III Targi Produktu Regionalnego i Górskiego regionu Małopolska.

Czytaj

III Targi Produktu Regionalnego i Górskiego - zaproszenie

ikonaSerdecznie zapraszamy, na zbliżające się wielkimi krokami III Targi Produktu Regionalnego i Górskiego! Wydarzenie odbędzie się 29-30 lipca 2023 r. w Sromowcach Wyżnych.

Czytaj

XXVI Konkurs Potraw Regionalnych - zaproszenie

ikonaXXVI Konkurs Potraw Regionalnych zbliża się wielkimi krokami! 2 lipca 2023 r. w Hubie odbędzie się kolejna edycja, corocznego Konkursu Potraw Regionalnych w gminie Czorsztyn.

Czytaj

Boże Ciało 2023

ikonaDziś ulicami naszej miejscowości przeszła procesja Bożego Ciała. To duże święto i z tej okazji na procesji wielu naszych parafian ubrało stroje regionalne.

Czytaj

Rozpoczęcie sezonu flisackiego 2023

ikonaW dniu 22 kwietnia 2023 roku flisacy uroczyście inaugurowali 191 sezon flisacki. Mszy świętej przewodniczył ksiądz biskup Leszek Leszkiewicz w  koncelebrze księży z okolicznych parafii.

Czytaj

Rozpoczęcie sezonu flisackiego 2023 - zaproszenie

ikonaPolskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich zaprasza na Mszę Świętą pod przewodnictwem ks. bp Leszka Leszkiewicza z okazji otwarcia sezonu flisackiego 2023, która odbędzie się 22 kwietnia (sobota) o godzinie 9:00 na przystani początkowej.

Czytaj

Włączenie jednostki OSP do KSRG oraz poświęcenie samochodu SLRr Ford

ikonaW dniu 16 kwietnia 2023 roku świętowaliśmy włączenie naszej jednostki OSP do Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego. Choć jednostka jest już w systemie od listopada 2022, to teraz odbyła się uroczystość z tej okazji.

Czytaj

Włączenie jednostki OSP do KSRG oraz poświęcenie samochodu SLRr Ford - zaproszenie

ikonaZarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sromowcach Wyżnych serdecznie zaprasza na uroczystość włączenia jednostki do KSRG oraz poświęcenia samochodu SLRr Ford.Szczegóły na plakacie poniżej.

Czytaj

Rezurekcja 2023

ikonaZdjęcia z dzisiejszej Rezurekcji. Wszystkim życzymy Wesołych świąt.

Czytaj

1 2 3 4 > 12