Aktualności

gps-game

Dziś założeniem pierwszego zadania wystartowała pienińska zabawa terenowa. Ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla turystów i mieszkańców.

Czytaj

Rozpoczęcie spływu - zdjęcia

Na stronie flisaków pojawiła się galeria z dzisiejszej uroczystośi.link.

Czytaj

Rozpoczęcie spływu

Msza Św. na rozpoczęcie sezonu 2012 zostanie odprawiona na przystani początkowej w Sromowcach Wyżnych 28 kwietnia o godzinie 9.

Czytaj

Kocert kolęd...

W sobotę 7 stycznia w naszym kościele Regionalny Zespoół Artystyczny "Pieniny" z Krościenka dał koncert kolęd. Na organach grała pani Agnieszka Radwan - Stefańska.

Czytaj

Światowy dzień latawca

Światowy dzień latawca ..

Czytaj

Pieniński Rajd na zakończenie lata i V Zlot Podróżników

Pieniński Rajd na zakończenie lata i V Zlot Podróżników "Trzy Korony"17-18.09 2011 Pieniński Rajd na zakończenie lata i Zlot Podróżników to impreza przygotowana przez Klub Podróżników Śródziemie i Schronisko "Trzy Korony" w sercu Pienin .

Czytaj

Wieczór z folklorem 2011

Miszkańczy Sromowiec Wyżnych, Gminne Centrum Kultury i Wójt Gminy Czorsztyn zapraszają na festyn Wieczór z folklorem. Szczególy na plakacie .

Czytaj

Flisacy na Dunaju

W dniu 26 czerwca na zaproszenie Przewodniczącego Fundacji Tysiącletniej Przyjaźni Polsko - Węgierskiej KÓLBL Gabora i Związku Kajakarzy Pandi Laszko Flisacy PSFP:- Stanisław Chmiel- Andrzej Janczy- Kazimierz Jabłoński- Henryk Węglarz- Stanisław Jawor- Grzegorz Regiec- Tomasz Grywalski- Andrzej Regiec na czele z Prezesem Zarządu Janem Sienkiewiczem wzięli udział w uroczystości przekazywania Prezydentury Unii Europejskiej DunaParty.Spłynęli łodziami które na co dzień obsługują spływ w Pieninach od mostu Małgorzaty do zatoki Lagymanyosi.

Czytaj

PSFP średnim przedsiębiorcą ziem górskich

Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich W tym roku Zdobyło Tytuł Osobowość Ziem Górskich w kategorii „średni przedsiębiorca”. W plebiscycie głosowali internauci przez stronę Koalicji Marek Ziem Górskich.

Czytaj

Rozpoczęcie sezonu flisackiego

Zarząd PSFP serdecznie zaprasza wszystkich flisaków i ich rodziny na uroczystą Mszę Św. na rozpoczęcie sezonu flisackiego 2011.

Czytaj

Pokaz zdjęć Tomka Cukiernika

Zapraszamy 05.03.

Czytaj

Mikołajkowe podsumowanie roku w Kole Gospodyń Wiejskich

Dnia 08-12-2010 Koło Gospodyń Wiejskich w Sromowcach Wyżnych zaprosiło do Izby Regionalnej na spotkanie "cały aktyw wiejski" tzn Koło Gospodyń Wiejskich, sołtysa z Radą Sołecką, zarząd Spółki Wiejskiej, zarząd OSP, Panią dyrektor Orlego Gniazda Grażynę Iber, prezesa Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich Jana Sienkiewicza, radnych ze wsi Sromowce Wyżne(Chmiel Stanisław, Górecki Franciszek, Zachara Bogumił), harcerzy i wszystkich którym dobro wsi nie jest obojętne. Na spotkaniu był obecny Pan Wójt gm.

Czytaj

1 < 5 6 7 8 9 10 11 > 11