Aktualności

Książka o Sromowcach Wyżnych

Niedawno ukazała się książka o naszej miejscowości, napisali ją panowie Stanisław i Wojciech Góreccy."Sromowce Wyżne czyli Przekop.

Czytaj

Wieczór z folklorem - już po festynie

W ostatnią niedzielę na boisku sportowym w Sromowcach odbył się festyn z cyklu Wieczór z folklorem.Kto był to wie, a kto nie był to poniżej kawałek filmu i artykuł z gazety .

Czytaj

Festyn - Wieczór z folklorem

Koło Gospodyń Wiejskich, Gospodarstwa agroturystyczne ze Sromowiec, Rada sołecka, Gminne Centrum Kultury zapraszają wszystkich gości i mieszkańców na coroczny festyn Wieczór z folklorem. Jak co roku dużo atrakcji i konkursów, muzyka do wczesnego rana i dobra zabawa.

Czytaj

Święto szkoły

Dnia 13 czerwca tego roku Szkoła Podstawowa w Sromowcach Wyżnych organizuje święto szkoły w formie festynu pod nazwą Z rodziną i szkołą bawmy się wesoło. Impreza odbędzie się na terenie szkoły.

Czytaj

Rozpoczęcie spływu

ZaproszenieZarząd PSFP serdecznie zaprasza wszystkich flisaków i ich rodziny na uroczystą Mszę Św. na rozpoczęcie sezonu flisackiego 2010.

Czytaj

Wieczór z folklorem - program imprezy

Gospodarstwa Agroturystyczne zrzeszone w Stowarzyszeniu Turystyki i Agroturystyki Ziem GórskichGminne Centrum KulturyKoło Gospodyń WiejskichLKS „SPŁYW” w Sromowcach Wyżnychzapraszają na festyn Wieczór z folklorem, który odbędzie się w Sromowcach Wyżnych na boisku sportowym koło Dunajca w niedzielę 19 lipcaProgram13.30 Mecz piłkarski - „Żonaci” kontra „Kawalerzy”15.

Czytaj

Festyn "Wieczór z folklorem"

Dnia 19 lipca odbedzie się w Sromowcach wyżnych festyn "Wieczór z folklorem".Szczegóły zostaną podane niebawem.

Czytaj

Po otwarciu sezonu

Już po uroczystościach otwierających sezon flisacki.Ksiądz biskup Stanisław Dziwisz wraz z kapłanami z okolicznych wiosek odprawił Mszę świętą na przystani w Sromowcach - Kątach.

Czytaj

Otwarcie Spływu

Tegoroczne otwarcie Spływu Dunajcem zaplanowano na 9 maja. Zaproszono biskupa Stanisława Dziwisza.

Czytaj

Spływ Dunajcem już czynny

Spływ Dunajcem działa juz od 1 kwietnia. Oficjalne otwarcie będzie na początku maja (pojawi się stosowna informacja).

Czytaj

Nowy system

Dzisiaj przeniosłem naszą piękną stronę na nowy system zarządzania treścią.Jest trochę lepiej zorganizowany jeśli chodzi o zarządzaie stroną.

Czytaj

Gminne Dożynki

W Sromowcach Wyżnych dnia 31 sierpnia odbędą sie Gminne Dożynki. Uroczystość rozpocznie sie Mszą Świętą o godzinie 13.

Czytaj